Ordu Ambar Sayfamıza Hoş Geldiniz

Ordu Ambar taşımacılığı hakkında detaylı bilgi almak ve talep oluşturmak için
90 544 216 2573
numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dönüş Araçları ile Daha Ekonomik Fiyatlar

Yükünüzün Gideceği Bölgeye Doğru Dönüş Yapacak Olan Araçlarımız İle Neredeyse Yarı Fiyatına Taşıyalım.

Hemen Başvur

Ordu ambar taşımacılığı, bölgenin ekonomisine önemli bir katkı sağlamaktadır. Ambar taşımacılığı, bir şehir ya da bölgede bulunan yüklerin, bir başka şehir ya da bölgeye taşınması işlemidir. Bu işlem sırasında yükler, genellikle kamyonlar, tırlar ya da diğer nakliye araçları kullanılarak taşınır. Ambar taşımacılığı, özellikle ticari ürünlerin dağıtımında ve tedarik zincirinin yönetiminde önemli bir rol oynar.

Ordu Ambar Hizmetlerimiz 
 

  • Ağır Nakliyat 
  • Şehir İçi Nakliyat
  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Eşya Taşıma ve Paketleme
  • Depolama Çözümleri
  • Arşiv Taşımacılık
  • Antika Değerli Eşya Taşımacılık
  • Sigortalı Taşımacılık
  • Paletli Taşımacılık
  • Ofis Taşımacılığı

Ordu ambar taşımacılığı da aynı şekilde, Ordu'da bulunan ürünlerin diğer şehirlere ve ülkelere taşınması işlemidir. Ordu'da yetiştirilen fındık, turunçgiller, çay ve diğer tarım ürünleri, Ordu ambar taşımacılığı sayesinde başka şehirlerde ve ülkelerde tüketiciye ulaşabilir. Ordu ambar taşımacılığı, sadece tarım ürünlerinin taşınmasıyla sınırlı değildir. Ordu'da bulunan diğer üretim sektörleri de Ordu ambar taşımacılığı sayesinde diğer şehirlere ve ülkelere ürünlerini ulaştırabilir. Örneğin, Ordu'da bulunan sanayi tesislerinde üretilen mobilya, giyim eşyaları ve diğer ürünler de Ordu ambar taşımacılığı ile diğer şehirlere ve ülkelere taşınabilir. Parsiyel yük taşımacılığı, ofis taşımacılığı, eşya taşıma, şehirlerarası taşımacılık, şehir içi taşımacılık modelleri İle Türkiye’nin her yerine inter model karayolu ambar kargo taşımacılık alanlarında başarıya imza atan şirket referansına imza atmıştır. Firmamız tuzla ambar sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır.


Ordu ambar taşımacılığı, sadece ürünlerin taşınması ile sınırlı değildir. Aynı zamanda, yüklerin toplanması, depolanması, paketlenmesi ve diğer lojistik işlemlerinin yönetimi de Ordu ambar taşımacılığı kapsamında yer almaktadır. Bu nedenle, Ordu ambar taşımacılığı , bölgedeki firmaların tedarik zincirini yönetmesine ve ürünlerini müşterilerine ulaştırmasına yardımcı olur. 
 

Ordu Ambar Hizmet Bölgelerimiz


Gebze Ambar 
Kocaeli ambar 
Bursa ambar 
Sakarya ambar 
Edirne ambar 

 

Fotoğraf Galeri